Nowości:

Wycieczka do Grodna

Wycieczka do Grodna

Warto odwiedzić Grodno
Wiele osób planujących wakacje za granica nawet nie myśli o tym, by pojechać na Białoruś. To błąd. Oczywiście Białoruś nie jest krajem typowo turystycznym, warto jednak pojechać tam choć na jeden dzień Ciekawą opcją jest choćby wycieczka do Grodna. To miasto leży blisko granicy z Polską, dlatego można tam dotrzeć, zwiedzić miasto i wrócić do Polski w ciągu jednego dnia. Trzeba jednak wiedzieć, że czas oczekiwania na wyjazd z Polski i wjazd do naszego kraju może być długi.

Grodno. Nieznane a zachwycające

Nie każdy wie, że Grodno jest miastem bardzo dużym. Mieszka tam ponad 300 tysięcy osób. W mieście nie brakuje atrakcji turystycznych, ciekawych obiektów do zwiedzania i innych miejsc, które warto zobaczyć. Dużym plusem są też koszty takiego wyjazdu i pobytu. Na Białorusi jest po prostu bardzo tanio. I nie ma znaczenia czy chodzi o wyżywienie, noclegi, czy paliwo. Wszystko jest – w przeliczeniu na złotówki – zauważalnie tanie.
Nie można rzecz jasna zapominać, ze Białoruś jest krajem specyficznym. W trakcie pobytu w tym kraju trzeba przestrzegać tamtejszych przepisów i reguł postępowania. Łamiąc prawo tego kraju można wpędzić się bowiem w bardzo poważne kłopoty. Lepiej więc nie ryzykować.