Nowości:

Restauracja Leśny Dwór w Brzezinach

Restauracja Leśny Dwór w Brzezinach

Restauracja Leśny Dwór znajduje się w Brzezinach w niedalekiej odległości od Kalisza. Położona jest nad zbiornikiem wodnym w otoczeniu starych drzew i lasu.
Restauracja Leśny Dwór to nowoczesny obiekt składający się z trzech klimatyzowanych sal , które pozwalają na organizacje przyjęć :
– sala bankietowa do 220 osób
– sala restauracyjna do 80 osób
– sala widokowa do 30 osób
Organizując uroczystości wykorzystujemy 14-letnie doświadczenie.
Posiadamy profesjonalną i miłą obsługę , a kuchnia serwuje smaczne i urozmaicone dania.
Restauracja czynna jest codziennie , od godziny 10.00 do 12.00 serwowane są śniadania , a od godziny 12.00 do 20.00 obiady kuchni polskiej.
Specjalnością naszej kuchni jest pstrąg grillowany i karp w sosie kaparowym.

Zapraszamy

Restauracja Łużyczanka w Kraszewicach

Do dyspozycji Państwa mamy równiez drugą restaurację w miejscowosci Kraszewice z dwoma salami na 130 osób i 60 osób. Posiadamy miłą i profesionalną obsługę, która serwuje smaczne i urozmaicone dania.

Godziny otwarcia:

9.00 – 20.00

Wesela

Wesele to wyjątkowe i niezapomniane wydarzenie w życiu człowieka. Każde przyjęcie weselne traktujemy indywidualnie, w pełni dostosowując się do potrzeb i oczekiwań Młodej Pary, tak aby w tym ważnym dniu każdy z Państwa mógł poczuć się Gościem na własnym przyjęciu weselnym…

Przyjęcia

Powodów do uroczystego świętowania jest wiele: urodziny, imieniny, jubileusze,rocznice ślubu, imprezy firmowe i integracyjne. Powodów jest wiele ale miejsce tylko jedno – Sala Bankietowa Leśny Dwór.

Komunie

Komunia to wielkie wydarzenie w życiu każdego dziecka. Nasza restauracja, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferuje przygotowanie przyjęcia Komunijnego, tak aby w tym ważnym dniu Rodzice mogli skupić się na uroczystości a nie organizacji przyjęcia dla Gości…

Słowa kluczowe: restauracja leśny dwór brzeziny, restauracja łużyczanka kraszewice, sala weselna inspiro brzeziny, hotel brzeziny koło łodzi