GARMIN DriveAssist 51 LMT-D - nawigacja samochodowa gps z KAMERĄ i dożywotnią aktualizacją map

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 138,00 zł 1138.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-01378-03_20170718155511
Pin It

Opis

 

Driveassist: Prowadzi. Ostrzega. Pomaga.

 • Wysokiej klasy, wielofunkcyjne urządzenie nawigacyjne z 5-calowym ekranem, wbudowaną kamerą samochodową i funkcjami ostrzeżeń
 • Szczegółowe mapy Europy z bezpłatnymi i bezterminowymi aktualizacjami1 map i komunikatów o utrudnieniach drogowych2
 • Wbudowana kamera samochodowa nieprzerwanie rejestruje przebieg jazdy i automatycznie zapisuje pliki w momencie kolizji
 • Funkcja ostrzegania przed kolizją3 informuje kierowcę o zbyt małej odległości od poprzedzającego pojazdu
 • Funkcja ostrzegania o opuszczeniu pasa3 informuje kierowcę o zjechaniu z drogi lub na przeciwległy pas
 • Funkcja Garmin Real Vision™ wyświetla obraz z kamery, gdy pojazd zbliża się do niektórych celów podróży

 

 DriveAssist 51 LMT- D wzbogaca samochodową nawigację GPS o bardziej zaawansowane rozwiązania. Posiada wbudowaną kamerę samochodową5, która nieprzerwanie rejestruje przebieg jazdy oraz funkcje ostrzegające kierowcę przed kolizją lub opuszczeniem pasa.

Nowatorska konstrukcja

Chcesz dokładniej przyjrzeć się trasie? Urządzenie  ma 5-calowy szklany ekran o wysokiej rozdzielczości, który obsługuje funkcję zoomu przez rozciąganie.

Szczegółowe mapy z bezpłatnymi aktualizacjami

Urządzenie ma fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy. Dzięki bezpłatnym i bezterminowym¹ aktualizacjom map twoje trasy na pewno będą uwzględniały najbardziej aktualne mapy, punkty szczególne (POI) oraz dane nawigacyjne. Nowe mapy można pobierać przez cały okres użytkowania urządzenia GPS — nieodpłatnie i bez subskrypcji.

Bezpłatna, bezterminowa subskrypcja usługi unikania utrudnień drogowych

Urządzenie DriveAssist 51 LMT- D jest wyposażone w usługę komunikatów drogowych Garmin Traffic, która pomaga unikać utrudnień w ruchu. W usłudze Garmin Traffic mapa podróży jest przez cały czas wyświetlana na ekranie. Alerty o utrudnieniach drogowych są wyświetlane obok mapy, a komunikaty są dodatkowo wymawiane. Usługa komunikatów drogowych Garmin Traffic przekazuje szczegółowe informacje na temat danej sytuacji, np. szacowany czas opóźnienia oraz wskazówki o możliwych objazdach. Rozpoznaje również, czy trasa, którą jedziesz, jest najszybsza. Bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych2 uprawnia do otrzymywania w urządzeniu DriveAssist 51 LMT- D informacji o ruchu drogowym przez cały okres użytkowania urządzenia, bez reklam i opłat subskrypcyjnych. Ponadto komunikaty drogowe firmy Garmin są przesyłane wprost do urządzenia.

Zaawansowane funkcje ostrzeżeń

Model DriveAssist 51 LMT- D, jedno z najbardziej wszechstronnych przenośnych urządzeń nawigacyjnych, jakie kiedykolwiek pojawiły się na drogach, oferuje najnowsze funkcje ostrzeżeń spotykane zazwyczaj w luksusowych samochodach. Na przykład funkcja ostrzegania przed kolizją3 informuje kierowcę o zbyt małej odległości od poprzedzającego pojazdu. Z kolei w przypadku zjechania z drogi lub na przeciwległy pas zostanie uruchomiona funkcja ostrzegania o opuszczeniu pasa3.

Wbudowana kamera samochodowa

Urządzenie DriveAssist 51 LMT- D jest niezawodnym świadkiem wydarzeń. Zostało wyposażone we wbudowaną kamerę samochodową o wysokiej rozdzielczości, która rejestruje przebieg jazdy. Jeśli dojdzie do kolizji, funkcja wykrywania zdarzeń (czujnik G) w urządzeniu automatycznie zapisze pliki. Moduł GPS rejestruje dokładne informacje o miejscu i czasie zdarzenia. Z kolei obrotowy obiektyw urządzenia umożliwia regulację kąta ustawienia kamery, co zapewnia urządzeniu nagrywanie najlepszych ujęć z przedniej szyby lub deski rozdzielczej.

Nagranie można odtworzyć na dużym, 5-calowym ekranie, a także wyświetlić mapę wskazującą miejsce zdarzenia. W urządzeniu nüviCam dostępna jest także funkcja „Pojedyncze zdjęcie”, która pozwala rejestrować zdjęcia. Ponadto urządzenie można wyjąć z pojazdu i wykonać nim zdjęcia wszelkich szkód powstałych wskutek kolizji.

Wyraźny widok miejsca docelowego

Dzięki funkcji Garmin Real Vision™ już nigdy nie przegapisz niezbyt czytelnego numeru domu. Gdy będziesz dojeżdżać do niektórych celów podróży, urządzenie DriveAssist 51 LMT- D przełączy się w widok kamery, a dokładny kierunek jazdy zostanie wskazany jasną, kolorową strzałką.

Mów do urządzenia nüviCam

Urządzenie DriveAssist 51 LMT- D obsługuje wygodną funkcję nawigacji sterowanej głosem. Mów, urządzenie inteligentnie zareaguje, a ręce będą mogły pozostać bezpiecznie na kierownicy.

Zgodność z funkcją Bluetooth

Zsynchronizuj urządzenie obsługujące funkcję Bluetooth® (np. smartfon) z urządzeniem DriveAssist 51 LMT- D, aby prowadzić rozmowy w trybie głośnomówiącym, wykorzystującym zintegrowany mikrofon i głośnik. Włóż telefon bezpiecznie do schowka, kieszeni lub torebki i wykonuj oraz odbieraj połączenia bez odrywania rąk od kierownicy i wzroku od drogi.

Zgodność z aplikacją Smartphone Link

Smartphone Link jest bezpłatną aplikacją mobilną4, która łączy urządzenie ze zgodnymi smartfonami iPhone® lub smartfonami z systemem Android. Po sparowaniu urządzenie DriveAssist 51 LMT- D może korzystać z pakietu transferu danych telefonu, aby udostępniać informacje, takie jak miejsce zaparkowania samochodu, punkty szczególne oraz cel podróży. Dzięki aplikacji Smartphone Link możesz w łatwy sposób wysyłać pozycje i adresy z telefonu wprost do urządzenia DriveAssist 51 LMT- D. Aplikacja Smartphone Link zapewnia dostęp do usług Garmin Live, czyli przydatnych, otrzymywanych w czasie rzeczywistym informacji, np. o utrudnieniach w ruchu czy o pogodzie.

Nawigacja z użyciem rozpoznawalnych punktów orientacyjnych

Dzięki funkcji Garmin Real Directions™, łatwym w zrozumieniu, wymawianym wskazówkom, urządzenie nüviCam LMT zapewnia nowy wymiar nawigacji. Poprowadzi Cię niczym przyjaciel, wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną. Koniec ze stresem podczas prób odczytania nazw ulic. Zamiast tego słuchaj wyraźnie wymawianych wskazówek, na przykład „Skręć w lewo za stacją benzynową”.

Łatwa nawigacja przez skomplikowane skrzyżowania

Aktywny asystent pasa ruchu z komunikatami głosowymi przygotowuje do bezpiecznego skręcania w zjazdy i przejeżdżania przez skrzyżowania. Gdy zbliżasz się do takiego miejsca, animowany model wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, a przyjemny głos oferuje dodatkową pomoc. Funkcja BirdsEye zapewnia szczegółowy widok skrzyżowań, jakby patrzyło się na nie z góry. Natomiast funkcja PhotoReal realistycznie przedstawia skrzyżowania wraz z otaczającym je krajobrazem. Jasne, kolorowe strzałki wskazują właściwy pas jazdy, a urządzenie nüviCam pokazuje faktyczne znaki drogowe pojawiające się na trasie.

Miliony nowych punktów szczególnych z Foursquare

Urządzenie nüviCam LMT ułatwia wyszukiwanie adresów i milionów punktów szczególnych, takich jak firmy, sklepy, restauracje i inne miejsca. W naszej bazie danych punktów szczególnych znajdują się również dokładne i przydatne informacje pochodzące z serwisu Foursquare. Dzięki temu podczas wyszukiwania, na górze listy wyników pojawiają się najlepsze trafienia z bazy danych Foursquare. To wspaniały sposób na odkrywanie nowych i popularnych restauracji, sklepów i wielu innych miejsc.

Aplikacja Smartphone Link w urządzeniu nüviCam pozwala także zgłosić swoją pozycję w serwisie Foursquare i sprawdzić szczegółowe informacje dotyczące konkretnego punktu szczególnego, takie jak oceny innych osób, zakresy cenowe i godziny pracy.

Dokładnie wiesz, gdzie masz się udać

Funkcja Direct Access ułatwia nawigację do wybranych, złożonych celów podróży, takich jak punkty na lotnisku czy w centrum handlowym, pozwala wyszukać miejsca w obrębie większego kompleksu. Podczas podróży na zakupy funkcja ta zapewnia dodatkowe informacje o konkretnych sklepach detalicznych znajdujących się w centrum handlowym. Funkcja Direct Access umożliwia nawet nawigację po parkingach w celu wyszukania wjazdu znajdującego się najbliżej celu podróży.

Monitoruj najnowsze dane dotyczące fotoradarów

Urządzenie nüviCam LMT jest wyposażone w wyjątkowy system ostrzegania o kamerach monitorujących Cyclops, który umożliwia odbieranie w czasie rzeczywistym dokładnych, dostosowanych do wybranej trasy alertów. Pełna baza danych kamer monitorujących jest już fabrycznie załadowana w urządzeniu nawigacyjnym. Niemniej istnieje możliwość korzystania z jednorazowych lub regularnych aktualizacji, które dają pewność, że posiadane dane o położeniu kamer są zawsze aktualne, co z kolei pozwala cieszyć się bezpieczną i zgodną z przepisami jazdą.

Ostrzeżenia o strefach wokół szkół

Dobra jazda to ostrożna jazda. Szczególnie, gdy w pobliżu są dzieci. Urządzenie DriveAssist 51 LMT- D za każdym razem emituje alert dźwiękowy i wyświetla na ekranie ostrzeżenie w przypadku zbliżania się do strefy wokół szkoły. Wyświetlane ograniczenie prędkości zmienia się zgodnie z ograniczeniami obowiązującymi wokół szkół.

Więcej informacji widocznych na pierwszy rzut oka

Urządzenie DriveAssist 51 LMT- D cały czas wyświetla na ekranie mapę podróży, a dodatkowe informacje są wyświetlane obok. Podczas jazdy wybraną trasą funkcja „Przed tobą” stale informuje o usługach w pobliżu, takich jak punkty gastronomiczne, stacje benzynowe i bankomaty. Inne przydatne informacje wyświetlane na ekranie urządzenia nüviCam obejmują ograniczenia prędkości, bieżącą prędkość, bieżącą ulicę i czas przybycia do celu podróży.

 

1

Warunki bezterminowej subskrypcji map
2 Warunki korzystania z bezterminowej subskrypcji komunikatów drogowych
3 Określone warunki mogą nieprawidłowe działanie funkcji. Więcej informacji można znaleźć na stroniegarmin.com/warnings.
4 Na użytkownika zostaną nałożone opłaty za pakiet transferu danych, jeśli mają one zastosowanie. W celu uzyskania informacji dotyczących pakietu usług i opłat za roaming należy skontaktować się z operatorem. Może być wymagana subskrypcja.
5 Uwaga: w niektórych krajach robienie zdjęć i filmowanie osób i ich pojazdów, a także publiczne prezentowanie takich zdjęć i filmów może zostać uznane za naruszenie prawa do ochrony prywatności. Użytkownik jest odpowiedzialny za znajomość i przestrzeganie odpowiednich praw i przepisów dotyczących ochrony prywatności w jego kraju. Funkcję nagrywania można wyłączyć w ustawieniach urządzenia.
Znak i logo Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi będącymi własnością firmy Bluetooth SIG, Inc. iPhone® jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Nazwa Foursquare® i logo Foursquare® są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Foursquare Labs, Inc.

HEREFoursquare

 

Własności fizyczne i działanie

Wymiary fizyczne 14,0 × 8,4 × 2,1 cm (szer. × wys. × gł.); 2,6 cm z kamerą
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 11,1 × 6,3 cm (szer. × wys.); przekątna 12,7 cm
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 480 × 272 pikseli
Typ wyświetlacza Kolorowy wyświetlacz TFT WVGA z białym podświetleniem
Masa 191.4 g
Bateria Bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii Do 30 minut
Bardzo czuły odbiornik  

Mapy i pamięć

Fabrycznie załadowane mapy ulic  
Zawiera dożywotnią aktualizację map  
gwarancja nüMaps

Tak

Wbudowana pamięć Wewnętrzny dysk SSD
Obsługa kart danych Tak (sprawdź specyfikację)
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych)  
Waypointy/ulubione/pozycje 1000

Funkcje nawigacyjne

Wymowa nazw ulic (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m”)  
Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych) brak języka polskiego  
Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi  
Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic (otrzymuj darmowe dożywotnie aktualizacje traffic)  
Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu)  
widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań)  
Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.)  
Technologia Bluetooth®  
Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie)  
usługi – zjazd z autostrady (informuje o zbliżaniu się do usług podczas jazdy na autostradzie) Tak (z Up Ahead)

Dodatkowe

Dodatkowe
 • Wbudowana kamera: tak
 • Obsługuje karty pamięci do kamery: 4 GB microSD™ karta w zestawie (kompatybilne z kartami microSD o pojemności do 64 GB, Klasa 4 lub wyżej)
 • Obsługuje karty pamięci do map: tak (karta nie jest w zestawie)
 • Ostrzeganie o opuszczeniu pasa: tak
 • Ostrzeganie przed kolizją: tak
 • Funkcja Garmin Real Vision™: tak
 • Uchwyt magnetyczny: tak
 • Planowanie podróży: tak
 • Dziennik podróży: tak
 • Serwis Foursquare: tak
 • Funkcja Direct Access: tak
 • Korzystaj z usług Live w zgodnym smartfonie iPhone® lub smartfonie z systemem Android™ za pomocą aplikacji Smartphone Link.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl