GARMIN Fenix 3 Performer Bundle - szary / czarny pasek- nawigacja turystyczna w zegarku, outdoor gps, 010-01338-11

Fenix 3 czarny.jpg
  • nowość
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 609,00 zł 1609.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-01338-11
Pin It

Opis

Niezawodny zegarek GPS dla osób trenujących wiele dyscyplin sportu

  • Antena EXO™ ze stali nierdzewnej z obsługą GPS + GLONASS zapewnia szybkie wyszukanie satelitów i dokładne wyznaczenie pozycji
  • 1,2-calowy, kolorowy wyświetlacz Chroma™, czytelny nawet w pełnym słońcu
  • Funkcje treningów fitness, takie jak pułap tlenowy i asystent odpoczynku (w połączeniu z czujnikiem tętna¹)
  • Funkcje nawigacji w otwartym terenie, takie jak 3-osiowy kompas, wysokościomierz i barometr oraz funkcje TracBack
  • Zgodność z Connect IQ™ zapewnia możliwość spersonalizowania aplikacji, widżetów, tarcz zegarka i pól danych

fēnix 3 to wytrzymały, wydajny i inteligentny zegarek GPS dla osób trenujących wiele dyscyplin sportu. Dzięki funkcjom do treningu fitness i funkcjom nawigacji w otwartym terenie, fēnix 3 jest gotowy na dowolną aktywność treningową i wszelkie wyzwania. Dostęp do platformy Connect IQ pozwala spersonalizować tarczę zegarka, pola danych, widżety i aktywności. Ponadto fēnix 3 jest płaskim i lekkim zegarkiem GPS dla osób trenujących wiele dyscyplin sportu, który nie spowolni Cię ani podczas treningu, ani w trakcie codziennego korzystania.

Zaawansowane pomiary kondycji

Zegarek fēnix 3 wyposażono w funkcje treningowe, dzięki którym dowiesz się wszystkiego o swojej formie i sprawności. Pierwsza z nich to szacowany pułap tlenowy. W połączeniu z czujnikiem tętna¹ zegarek fēnix 3 analizuje dane, takie jak prędkość biegania, ilość uderzeń serca na minutę i zmienność tętna, na podstawie których oblicza maksymalną ilość tlenu, jaką organizm może wykorzystać w ciągu minuty. Śledzenie zmian pułapu tlenowego pozwala obserwować poprawę własnych wyników i porównywać je z wynikami znajomych. Pozostałe pomiary kondycji to m.in. funkcja asystenta odpoczynku, która obejmuje czas odpoczynku i kontrolę odpoczynku, a dodatkowo funkcja symulatora wyścigu pozwala oszacować idealny czas ukończenia wyścigu na podstawie aktualnego szacowanego pułapu tlenowego.

Funkcje dynamiki biegu

Zegarek fēnix 3 firmy Garmin do biegania zapewnia szczegółowe informacje o formie użytkownika w postaci wielu parametrów biegu. W połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run¹ model fēnix 3 zgłasza wartości dotyczące rytmu, odchylenia pionowego i czasu kontaktu z podłożem. Parametry te nazywane są dynamiką biegu i wpływają na ekonomię biegu.

Profil pływania

Zegarek fēnix 3 jest przydatny nie tylko podczas biegania. Specjalne funkcje pomagają również podczas pływania i jazdy na nartach. Podobnie jak w przypadku modelu Garmin Swim™ zegarek fēnix 3 monitoruje dystans, tempo, liczbę ruchów i wiele innych parametrów. Wystarczy wprowadzić w zegarku fēnix 3 długość basenu i rozpocząć trening. Tryb Skiboarding ułatwia dostęp m.in. do informacji o prędkości, dystansie i różnicy wzniesień, a także do automatycznego licznika zjazdów (z funkcją automatycznej pauzy na czas jazdy wyciągiem). Zegarek fēnix 3 może nawet posłużyć jako pilot zdalnego sterowania z możliwością obsługi w rękawiczkach, który za pośrednictwem interfejsu ANT+™ może kontrolować kamery sportowe VIRB® i VIRB Elite.

Nawigacja podczas jazdy

Żadne inne urządzenie nawigacyjne GPS z funkcją wysokościomierza, barometru i kompasu w postaci zegarka nie oferuje połączenia funkcji treningowych oraz najnowocześniejszej technologii GPS. Zegarek fēnix 3 zapewnia kompletny zestaw funkcji nawigacyjnych i monitorujących, które wspomagają użytkownika na utartych szlakach oraz poza nimi. Wbudowane czujniki przekazują informacje o kursie, wysokości i zmianach w pogodzie.

Gdy idziesz zegarek zapisuje wykres śladu GPS, tworząc elektroniczną ścieżkę śladu. Umożliwia także oznaczanie pozycji, takich jak linia startu/mety, punkt kontrolny czy obozowisko lub miejsce zaparkowania samochodu, a także innych punktów szczególnych. Dzięki zegarkowi fēnix 3 możesz tworzyć i śledzić kursy, zaznaczyć do 1000 pozycji, zapisać maksymalnie 10 000 punktów trasy i do nich nawigować.

Planuj podróże i udostępniaj przygody znajomym i rodzinie korzystając z aplikacji BaseCamp™. Zegarek fēnix jest wyposażony w technologie ANT+ i Bluetooth® Smart umożliwiające bezprzewodowe udostępnianie pozycji, tras i skrzynek geocachingowych.

Wysokościomierz, barometr i kompas

Zegarek fēnix 3 jest wyposażony w wysokościomierz, barometr i kompas, które dostarczają na bieżąco użytecznych informacji. Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane o wzniosach i spadkach pozwalające dokładnie śledzić zmiany wysokości, natomiast barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza. 3-osiowy elektroniczny kompas stale określa Twój kierunek i to, czy jesteś w ruchu, czy nie.

Zegarek fēnix 3 automatycznie kalibruje wysokościomierz, barometr i kompas z wykorzystaniem odbiornika GPS, a także ustala czas w oparciu o lokalizację. Aby uzyskać bardzo dokładny odczyt temperatury, można sparować zegarek z zewnętrznym czujnikiem temperatury tempe™.

Profesjonalny styl, który stawi czoła najtrudniejszym warunkom

Zegarek fēnix 3 jest dostępny w 3 wersjach: szary z bardzo wytrzymałym i odpornym na zarysowania szkiełkiem i czarnym paskiem; srebrny z czerwonym paskiem; szafirowy z paskiem z nierdzewnej stali i szafirowym szkiełkiem. Każdy zegarek ma ochronną ramkę i przyciski ze stali nierdzewnej oraz wzmocnioną obudowę, aby zapewnić większą wytrzymałość. Wysokiej rozdzielczości, kolorowy ekran Chroma z podświetleniem LED zapewnia czytelny obraz w każdych warunkach oświetleniowych — nawet w pełnym słońcu. Zegarek fēnix 3 charakteryzuje się klasą wodoszczelności do 100 metrów, a jego bateria może pracować nawet 50 godzin w trybie UltraTrac, 16 godzin w trybie GPS i nawet do 3 miesięcy w trybie zegarka (w zależności od ustawień).

Connect IQ

Zegarek fēnix 3 korzysta z platformy ConnectIQ, która zapewnia dostęp do specjalistycznego oprogramowania. Można spersonalizować zegarek dostosowanymi do użytkownika aplikacjami, widgetami, polami danych i oryginalnymi tarczami zegarka.

Bądź na bieżąco

Funkcja powiadomień z telefonu pozwala otrzymywać wiadomości e-mail i SMS oraz alerty w zegarku nawet gdy jesteś na szlaku. Zegarek fēnix 3 odbiera sygnał bezprzewodowy ze zgodnego smartfonu iPhone® 4s lub Android², co pozwala mu wyświetlać powiadomienia o nadejściu wiadomości oraz ich tekst bezpośrednio na ekranie zegarka.

 

Własności fizyczne i działanie

 
Wymiary fizyczne51 x 51 x 16 mm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.30.4 mm
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.218 x 218 pikseli, kolorowy i odblaskowo-przezroczysty ekran MIP
Kolorowy wyświetlacz 
Wyświetlacz z trybem odwróconych kolorów 
Masa82 g
BateriaBateria litowo-jonowa o pojemności 300 mAh
Czas działania bateriiDo 50 godzin w trybie UltraTrac, do 16 godzin w trybie treningu, do 6 tygodni w trybie zegarka
Obsługa GPS 
GLONASS 
Bardzo czuły odbiornik 
Wysokościomierz barometryczny 
Elektroniczny kompas 
Powiadomienia z telefonu (wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień po sparowaniu ze zgodnym telefonem) 
Alert wibracyjny 
Sterowanie muzyką 
Znajdź mój telefon 
Sterowanie kamerą VIRB 
Funkcje zegarkaAktualny czas (format 12-/24-godzinny), kalendarz (dzień/data) i codzienne alarmy

Mapy i pamięć

 
Wbudowana pamięć32 MB, dostępne 26 MB
Waypointy/ulubione/pozycje1000
Trasy50
Wykres śladu10 000 punktów, 100 zapisanych tras

Funkcje biegowe

 
Funkcja Virtual Pacer™ (porównuje tempo bieżące z docelowym) 
Szacowany pułap tlenowy 
Asystent odpoczynku 
Symulator wyścigu 
Dynamika biegu 
Akcelerometr (oblicza dystans dla aktywności fizycznej w pomieszczeniach bez konieczności używania czujnika na nogę) 
Osobiste rekordy 

Funkcje rowerowe

 
Zgodność z urządzeniem Vector™ 
Kilka profili rowerów 
Rowerowy czujnik prędkości/rytmuTak (opcjonalnie)

Funkcje biegowe i rowerowe

 
Czujnik tętnaTak (niektóre wersje)
Virtual Partner® (trening z cyfrowym przeciwnikiem) 
Virtual Racer™ (konkuruj z swoimi poprzednimi rekordami) 
Auto Pause® (pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie prędkości) 
Multi-sport (zmiana trybu sportowego po naciśnięciu jednego przycisku) 
Automatyczny trening Multisport (przełączanie między trybami sportowymi za 1 naciśnięciem przycisku) 
Zaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych ćwiczeń) 

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony